WARSZTATY

prev next

WARSZTATY

Zapraszamy Was do bajkowej manufaktury w której realizujemy marzenia. Podczas naszych warsztatów dzieci tworzą własne zabawki stroje,uczą się eksperymentów, tworzą pacynki, komiksy, biżuterię, atrybuty takie jak łuki, miecze, czy np. kapelusze...

Zapraszamy również na warsztaty z tworzenia własnych pojazdów na pedały i zdalnie sterowanych.


WARSZTATY TWORZENIA ZABAWEK

Tu powstają zabawki pluszowe i drewniane, pacynki na palec, rękę, na patyku lub pociągane za sznurki w zależności od potrzeby uczestników warsztatów. Animatorzy prowadzący warsztaty wspólnie z dziećmi doszywają, doklejają, montują dosłownie wszystko co podpowie wyobraźnia.

Dzięki temu, że mamy do dyspozycji wcześniej przygotowane elementy zabawek Dzieci i Opiekunowie nie muszą skupiać się na technicznych aspektach zabawy i mogą oddać się samej przyjemności z jej stworzenia.

Koszt 35zł 1,5h


WARSZTATY TWORZENIA STROJÓW

Podczas tego warsztatu zaprojektujemy swój stój. Zaczniemy od projektu, a następnie przejdziemy do jego realizacji. Dodatkowo zapewnimy osobę która wymagające tego rzeczy przeszyje na maszynie. Stroje które będą wykonane z różnego rodzaju materiałów i dodatków. Jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia ;)

Koszt 40 zł 1,5h


WARSZTATY Z TWORZENIA BAJKOWEJ BIŻUTERII

Bajkowe postaci potrzebują niezwykłej biżuterii, magicznych amuletów, pierścieni, broszek, kolczyków, różnego rodzaju opasek. Na tym warsztacie dominują magiczne przedmioty które powstaną z imitacji kryształków, kamieni szlachetnych, podstaw amuletów, broszek, powstaną kapelusze, pióropusze, opaski z uszami, aureolami, naszyjniki, korony itd

Koszt 25 zł 1,5h


WARSZTATY ALCHEMICZNE

Ten warsztat osobiście zawsze będzie mnie najbardziej fascynować. Nie tylko kojarzy się z masą bajek takich jak Pan Kleks, Dekster, Pinki i Mózg, detektywi itd... ale poprzez przenikanie tajemniczości z realnymi odkryciami działania mieszania się cieczy, wybuchami, różnego reakcjami jest nader niezwykłe.

Do eksperymentów wykorzystujemy suchy lód, różnego rodzaju ciecze i substancje które pozwalają na wykonanie takich eksperymentów jak np. kilka rodzajów wulkanów, lampy z lawą, poduszkowce, dymiące soki, bańki mydlane, samo rosnące balony, wywoływanie tęczy, powiększanie babeczki oraz bardzo bardzo wiele innych ciekawych zjawisk.

Tu łączy się nauka i zabawa

Koszt 25 zł 1h


WARSZTAT Z TWORZENIA KOMIKSÓW

Tu wspólnie z rysownikiem, Dzieci i opiekunowie poznają techniki tworzenia różnego rodzaju komiksów, wspólnie tworzą własne dzieła, które zabierają ze sobą do domu. Komiksy w postaci książeczkowej klasycznej, imitujące ruch, oraz na kliszy będą z pewnością super pamiątką

Koszt 20 zł 1h


WARSZTATY Z MAJSTERKOWANIA

Na tych warsztatach będą powstawały między innymi miecze, łuki, torebki, różdżki, pojazdy itd

Wszystko z różnego rodzaju materiałów takich jak drewno, tkaniny, suszona roślinność i dla nieco bardziej zaawansowanych elektroniki.

Ręczne wiertarki, małe imadła, wiertła Archimedesa oraz drewniane klocki wszelkich kształtów to idealne elementy do dobrej zabawy. Taki warsztat daje dużo możliwości i frajdy z własnoręcznie zrobionych figurek.  

Koszt od 30 zł 1h


Każdy odwiedzający nas uczestnik zaproszony jest do gry, do której otrzymuje mapę przy wejściu. Na mapie oznaczone są miejsca i zadania które należy wykonać aby na zakończenie otrzymać upominek.